Petra Chlebníčková (zpěv)
 
 
 • disponuje mimořádně zralým a přesvědčivým projevem a plnou barvou hlasu. To vše se špetkou scatu a salvami pozitivní energie tvoří pozoruhodný jazzově-šansonový koktejl, který nenechá žádného posluchače chladným.
 •   je sólistkou Rozhlasového swingového orchestru Václava Hlaváče, Dixie Outsiders C.B. a unORGANized bandu. .

  Radek Škeřík (piano, akordeon)
    -  je zkušený pianista, aranžér, moderátor a jeden z mála jazzových akordeonistů u nás. Jeho vrozená hravost a hudební všestrannost mu dovoluje v improvizacích vycestovat daleko za hranice jazzu, a propojit třeba operu s večerníčky.
    -  je kapelníkem a aranžérem Pirate Swing Bandu a nChant Jazz, dále je členem Big bandu Aldis, Green Dolphin Jazz a kapely Uši. Řídí akordeonový soubor Safari při ZUŠ Střezina v Hradci Králové.

   

  Jindřich Zíka (trubka, zpěv, perkuse)


    -  muzikant tělem i duší, zpěvák, trumpetista a moderátor s pestrou historií. Jeho hudební krůčky začaly v dechových kapelách a vedly přes Melody Makers až k jazzu. Jeho sametový hlas  a vtipné glosy pohladí a pobaví vaši duši!
    -  je kapelníkem kapely jazZÍKAspol, býval sólistou Rozhlasového swingového orchestru Václava Hlaváče a dlouholetým členem Melody Makers Ondřeje Havelky.

  Jan Kodym (kontrabas)
    -  pochází z Litvínova, kde začínal jako klavírista. Basistou a jazzmanem se stal vlastně náhodou. Síla velmi úspěšné generace mladých litvínovských jazzmanů ho vtáhla natrvalo do světa jazzu. „Jeho kontrabas“ je citlivý, nápaditý a spolehlivý, a zároveň obdařený mimořádným jazzovým feelingem.
    -  je členem litvínovského North Big bandu, zakladatelem jazz uskupení Lola Band, zpívá ve vokálním souboru Zastaveníčko.

   

  Matin Janovský (bicí)
    -  pochází z Litvínova. Jeho cesta ke kapele Two Towers Hulu Jazz vedla od prvních hudebních krůčků v ZUŠ, přes studium u prof.J.Malypetra a dlouhodobou spolupráci s North Big bandem,  až po účast na Letní jazzové dílně ve Frýdlantu. Dnes je Martin velmi kreativním a vyspělým bubeníkem, který vyniká nejen v sólových projektech, ale hlavně svým citlivým, barevným doprovodem, a těší tak širokou škálu publika.
    -  je bubeníkem litvínovského North Big bandu, kapely Lola band a CoffeeBreak.